Valorant Pazarı'ndan Aldığım Hesapla Sorun Yaşıyorum.
Buradasınız: Anasayfa / Blog
12 Mart 2022, Cumartesi
Valorant Pazarı'ndan Aldığım Hesapla Sorun Yaşıyorum.
VPazarı'ndan alınan bir hesapla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz ? Endişelenmeyin, firmamız haklarınızı garantisi altına almaktadır. Çözüm metnine buradan ulaşabilirsiniz.
Valorant Pazarı'ndan Aldığım Hesapla Sorun Yaşıyorum.

Valorant Pazarı'ndan Aldığım Hesapla Sorun Yaşıyorum.

Hesap ticareti, internet içi ticaretler arasında risk oranı en yüksek ticaret birimidir. Bu ticarette kontrol sadece kullaniciadi:sifre aracılığıyla sağlandığı için risk oranı artmakta, yaşanan sorunlar da doğru orantıda artmaktadır. Yani alacağınız her hangi bir hesapta sorun yaşayabilirsiniz. Ancak ve ancak firmamız sizlerin haklarınızı ve hesaplarınızı garanti altında tutmaktadır. Yurt dışında nadiren görülen ve Türkiye de ilk olarak firmamızın sunduğu 'İlk Giriş Garantisi, Eposta Değiştirme Garantisi, Server Garantisi' gibi garantiler ile haklarınız garantimiz altındadır. Pekala, nedir bu garantiler ve neleri kapsar. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Hesabım teslim edilmedi, Nasıl teslim edilecek, İptal hakkım var mı ?

Firmamız verilen tüm siparişleri 24 saatte teslim etmekle yükümlüdür. Yani alınan bir ürün 24 saat içinde sizin satın alım yaptığınız eposta adresinize gönderilmek zorundadır. 24 Saat geçtiyse lütfen ekibimize ulaşın, muhtemelen üyelik bilgileriniz yanlış ! Canlı destek ve Discord sunucumuz'dan bize ulaşabilirsiniz.(mesai saatlerinde :) ) 

Tüm siparişler satın alım yapılan mail'e , elektronik posta aracılığıyla gönderilmektedir. Teslimat şuanlık site üzerinden gerçekleşmez.

Random hesaplar'da iade hakkı satıcı'ya aittir. Firma sözleşmemiz gereği iade durumu yalnızca teslimat 24 saati geçtikten sonra yapılabilmektedir.

Hesabım teslim edildi, giriş yapamıyorum

Endişelenmeyin, hesabınız teslim edildiyse ve giriş bilgileri hatalı ise lütfen ilk giriş kaydınız ile beraber [email protected] eposta adresimize; (Örneğin)

Ürün Adı : Champions 2021 Garantili Random Hesap

Satın alım yaptığım mail adresim : [email protected]

Sorun : İlk girişte bir hata ile karşılaştım, ilk giriş kaydım ektedir. Yardım talep ediyorum.

Video Kaydı : Mail'e ek olarak yükleyebilirsiniz, Ayrıca Google drive'a yükleyip, izinleri herkese açık yapıp bağlantıyı da buraya koyabilirsiniz. Tercih size aittir. Video kaydı .mp4 uzantısına sahip olmak zorundadır.

 

Şeklinde bir eposta taslağını doldurup destek epostamıza gönderiniz. Siz mail'i gönderdiğinizde işlem başlamış olup maksimum cevap süresi 7 iş günüdür. 

Eposta'lı Hesabın Eposta'sını Nasıl Değiştireceğim ? 

Bu link'e tıklayarak Riot Account paneline giriş yapıp epostanızı değiştirebilirsiniz. Eposta değiştirme paneline girmeden vpa** mailinden bir kod istiyorsa bu kodu Discord sunucumuzdaki kod isteme kanalından alabilirsiniz. Unutmayın vpa** harici mailler bize ait değildir.