Güvenilirlik
Buradasınız: Anasayfa / Güvenilirlik
Güvenilirlik

Valorant Pazarı Güvenilir mi ?Valorant Pazarı Güvenilir mi ?

Valorant Pazarı; 2020 yılından bu yana aktif bir şekilde faaliyet gösteren (1 gün bile aksatmadan), VALORANT PAZARI LTD. ŞTİ. tarafından destek verilen ve geliştirilen bir E-Ticaret projesidir. 
Tüm ödemeler 3D SECURE ile bağlantılı olup korumalı ve doğrulamalı bir şekilde hiçbir veri kaydetmeden SHA-256 ve yazılım ekibimizin geliştirmiş olduğu farklı güvenlik metotlarıyla korunur. Hiçbir bilginiz ek bir platform ile paylaşılmaz, Valorant Pazarı bu bilgilerin tümünü paylaşmayacağını gizlilik sözleşmesinde belirtir ve onaylar.
 

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Firmamızın ana kuruluş amacı ve ana hizmet verdiği sektör Valorant oyunudur. Bu oyunların yanı sıra
siz değerli müşterilerimizin sevebileceği ve oynayabileceği oyun ve programların abonelik, üyelik veya 
e-pin kodlarının satışını gerçekleştirmektedir. Firmamızın vizyonu; kesintisiz destek vermek, hızlı işlem
sürelerine sahip olmak ve sektördeki rakiplerinden daha güvenli hizmet vermektir. Bu vizyonu gerçek-
leştirmek ve sürdürmek ana misyonumuz olup 2020 yılından beri yaklaşık 120.000 kullanıcıya hizmet
verdik. En az şikayet oranlarıyla(Misyonumuz 0 olmasıdır ancak bazı durumlarda destek imkanımız
sınırlı olup, bazı şikayetler rakip firmalar kaynaklı olabilmektedir.), en kaliteli reklamlarla ve kesintisiz
hizmetiyle Valorant Pazarı'na hoş geldiniz !
 

Size Nasıl Ulaşabilirim ?

Firmamız resmi tatil günleri, bayramlar haricinde hafta içi her gün ve hafta sonu sadece cumartesi hizmet vermektedir. Pazar günü firmamız destek hizmetine kapalıdır. Bize ulaşmak istiyorsanız sitemizin sağ alt kısmında bulunan sohbet baloncuğuna tıklayıp mesaj gönderiniz. Mesai dışında bizlere genel yetkili kadromuzun kişisel şirket e-postalarından ve [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Firmamızın mesai saatleri sezonluk olarak değişmekte olup genel saatleri öğrenmek için sitenin en alt kısmına ininiz.

Random Hesaplar Güvenilir mi ?

Hesap kavramlarına 'Random' eklenmesi o ürünlerin güvenirliği için bir değişiklik sağlamamaktadır. Hesap ticareti , genel ticaret sektörleri arasında en riskli ticaret birimlerinden bir tanesidir. Çünkü hesap tesliminden sonra hesabın başına gelebilecek işlemleri kontrol edemezsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimizin hesaplarımızla sorun yaşamaması için tüm hesapları kontrol ederek teslim eder. Ayrıca sizlere Türkiye de ilk ve tek olarak İLK GİRİŞ garantisi sunmaktadır. Bu garanti hesaplara ilk girişinizi kapsamakta olup kesinlikle girebilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca alınan ürün epostalı ürünlerimizden ise sizlere EPOSTA DEĞİŞTİRME GARANTİSİ sunmaktayız. Ayrıca tarafımıza gelen sık sorulardan bir tanesi de 'Neden 24 saat içinde teslim ediyorsunuz ?' : Firmamız sizler satın alım yapınca eş zamanlı olarak sitemizle beraber çalışan Hesap Toptancısı bireylere bildirim gönderir. Bireyler hesabı teslimat için hazır edip teslimatı yapacak bireyin kontrolüne bırakır, teslimatı yapacak birey önce kontrol eder ardından satın alım yaptığınız epostaya yönlendirir. Sonuç olarak Hesap Ticaretini en güvenli biçime getirerek , siz değerli müşterilerimize garantiler sağlayarak bu ticareti güvenli kılmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bizlere güvenerek alışveriş yapabilirsiniz, ilk giriş kaydı almayı unutmayın cool !

www.vpazari.com - Valorant Pazarı Güvenilir mi ?