Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
VPazarı Güvenli mi ?
Tabiki evet. Ödeme yöntemi olarak SHOPİER ile ödeme almaktayız. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. Hesap teslimatları için 24 saat içinde teslim sözü veriyoruz. Genelde teslimatlarımız 20 dakikayı aşmaz :)
VPazarı Nedir? Neyi Hedefler ?
VPazarı, 2020 yılında kurulmuş, ana amacı hesap alım satımı olan bir internet kurumudur. Vizyonu memnuniyet, misyonu ucuz ve güvenilir olmaktır. Hesaplar için kullanıcılarına garanti sunmaktadır.
VPazarı'na Nasıl Kayıt Olunur?
Sağ üst köşede bulunan "Üye girişi/Üye ol" butonuna bastıktan sonra açılan sayfada "Üye Ol" isimli kutucuktan sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Ardından "Üye Ol" kutucuğuna basıp sitemize kayıt olabilirsiniz.
VPazarı'nı Nasıl Satın Alabilirim?
Üyeliğinizi tamamladıktan sonra istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin. Alışverişiniz bittikten sonra sepetinize girip ödemeyi kart bilgilerinizi girerek tamamlayın. Başarıyla satın aldınız ! Ürününüz 24 saat içerisinde teslim edilecektir.
Hesaplarda Çalınma Riski Var Mıdır?
Hesaplar elbette eskiden bir oyuncu tarafından kullanılıyordu. Biz hesapları kullanıcılar sorun yaşamaması adına elimizde 14 gün boyunca bekletiyoruz. Hesapların başına gelebilecek her şey bu 14 gün içerisinde geliyor. Satış işleminden sonrada kullanıcılarımızın sorun yaşamaması adına garanti süresi sunmaktayız. Toptancımızla yıllardır çalışmaktayız, en güvenli teslimat ve memnuniyet için çalışmaktayız.
Ödeme Seçeneklerimiz Nelerdir?
Kredi kartı (Visa, MasterCard, Maestro, İninal, diğer ön ödemeli kartlar ve banka kartları) gibi internet bankacılığı olan tüm kartlar ile alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.
Satın Alım Yaptığım Takdirde Siparişim Hemen Verilecek Mi?
Satın alım yaptığınızda ürün hazırlanmak üzere tarafımıza gönderilecektir. Tarafımıza geldikten sonra ürün için hazırlama etabına geçeriz. Hazırlandıktan sonra ürünü size teslim ederiz.